KRYPTOWALUTY – JAK MIEĆ ICH WIĘCEJ

#86 Burza Mózgów Akademii Milionerów

Temat kryptowalut powraca jak bumerang i nic dziwnego, dziś niemal każdy już o nich słyszał, co raz więcej osób zaczyna dostrzegać potencjał jaki w nich drzemie, a wysoki kurs Bitcoina, najpopularniejszej z krypto, musi działać na wyobraźnie.

Wiele osób chciałoby zakupić swoje kryptowaluty, jednak obecny kurs za BTC może dla nie jednego być kwotą zaporową. Niemniej jednak warto inwestować w krypto, nawet jeśli swoją przygodę zaczniemy od mniej wartościowych coinów.

Co jednak możemy zrobić żeby zdobyć fundusze na zakup swoich pierwszych kryptowalut? Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Oczywiście można kupować ze pieniądze, które zarabiamy pracując na etacie, jednak rozpoczynając swoją przygodę z inwestowaniem, warto mieć na uwadze złotą zasadę obracaniem tylko tym kapitałem, który uznajemy za tzw. wolne środki.

Kwestia ta jest szczególnie ważna przy kryptowalutach, które należy traktować jako długoterminową lokatę kapitału. Kolokwialnie rzecz ujmując kupujemy i zapominamy, że kupiliśmy przez najbliższe…2 lub 3 lata! Z racji tak odległego terminu gratyfikacji nie możemy pozwolić sobie na „zamrożenie” tych środków, dzięki którym funkcjonujemy na co dzień.

Skąd zatem wziąć pieniądze? Najlepiej z prowizji wypracowanej w tzw. programach partnerskich, nie podam Ci żadnej konkretnej firmy czy branży z którą szczególnie warto rozpocząć współpracę. Chce tylko żebyś miał świadomość, że najlepsze pieniądze w pracy online można wypracować właśnie w marketingu sieciowym.

Nie martw się, ze sobie nie poradzisz, minęły już czasy kiedy w MLM mogły zarabiać tylko osoby „wygadane”, które potrafiłyby „wcisnąć wszystko każdemu”. Obecnie na rynku znajdzie się mnóstwo firm, które nagradzają swoich partnerów nie za sprzedaż jako taką, ale za polecanie określonych produktów.

Jeśli już zarobisz swoje pierwsze pieniądze przyjmij zasadę podziału zarobionego kapitału, naucz się dywersyfikować własny majątek. O dywersyfikacji pisałem już wielokrotnie, sporo na ten temat znajdziecie na blogu Akademii, zatem na ten moment wystarczy jeśli powiem, że dywersyfikacja to dzielenie zarobionych pieniędzy.

Oczywiście dywersyfikować można dowolne pieniądze, również takie, które zarabiamy pracując na etacie. To nawet lepiej jeśli taką zasadę wprowadzi się przy zarządzaniu wszystkimi środkami, jakie posiadamy.

Poza typowymi programami partnerskimi równie dobre pieniądze można zarobić w tzw. revsharach, jest ich sporo na rynku, wystarczy tylko się uważnie rozejrzeć i wybrać taki, który choć nie obiecuje wygórowanych prowizji, pozwala na stały dopływ kapitału.

Będąc przy kryptowalutach nie można nie wspomnieć o kwestii bezpieczeństwa, które jest stosunkowo wysokie przy transakcjach, ale trzeba pamiętać o tym, że krypto jest czymś wirtualnym, co można ukraść. Zdarzały się już włamania na kryptogiełdy zatem bardzo istotną kwestią jest trzymanie swoich coinów na specjalnie do tego przeznaczonych urządzeniach.

Jeśli miałbym w kilku słowach odpowiedzieć na pytanie skąd brać pieniądze, obojętnie czy na zakup krypto czy na cokolwiek innego, odpowiedziałbym: z pracy online.

Akademia Milionerów to grupa osób, które właśnie tym się zajmują, jedni z nas są zafascynowani rynkiem krypto, inni realizuje się w marketingu sieciowym, jeszcze inni zajmują się revsharami. Wszystkich łaczy wspólna pasja, chęć realizacji własnych, a nie cudzych marzeń i celów, a przede wszystkim pragnienie pracy, którą się lubi i która pozwala na godziwe życie.

Jeśli i Ciebie interesuje ten sposób zarabiania dołącz do nas! Odwiedź akademia-milionerow.pl i dowiedz się więcej ;)