Zapewne zastanawiacie się co ma wspólnego urlop rodzicielski z wolnością finansową to już wyjaśniam. Ponad rok temu urodził się mój syn i był to jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu. Po pięciu miesiącach opieki moja zona postanowiła wrócić do pracy i wymyśliła, że od chwili jej powrotu do pracy ja pójdę na urlop rodzicielski. Ja długo się nie zastanawiając zgodziłem się, ponieważ już miałem dosyć pracy na etacie. Oczywiście moi pracodawcy nie byli zachwyceni, ale niewiele mogli w tym temacie zrobić. I stało się zostałem ojcem na pełen etat.

Pierwsze kilka dni było trudne jednak szybko z Natanem znaleźliśmy wspólny język i kolejne dni były coraz wspanialsze. Nigdzie się nie spieszyliśmy, wszystko robiliśmy w swoim tempie. Poznaliśmy wszystkie mamy na osiedlu co było fajne oraz ja zacząłem działać w Radzie Osiedla.

Najważniejsze jednak było to że zacząłem się interesować i działać w biznesach online, bo to jest myślą przewodnią tego artykułu. Pierwsze moje kroki były jak chodzenie we mgle. Coś gdzieś przeczytałem, coś gdzieś wpłaciłem jednak efektów nie było. Po jakimś czasie okazało się, że jakiś program zaprzestał dokonywać wypłat i pieniądze przepadły.

Ja jednak się nie poddałem i z jeszcze większą determinacją szukałem rozwiązań dzięki którym mógłbym osiągnąć wolność finansową. A z racji posiadania wiele wolnego czasu wiele również czytałem głównie książek Roberta T. Kiyosaki i właśnie te książki mnie motywowały i popychały do działania. W perspektywie czasu mogę powiedzieć, że podobnie jak mój syn stawiał pierwsze kroki w życiu tak i ja stawiałem pierwsze kroki w biznesie internetowym. Przełom nastąpił w momencie, kiedy natrafiłem na Akademię Milionerów. Wówczas zarobiłem swoje pierwsze „duże” pieniądze które dalej reinwestuję z powodzeniem. Dzięki Akademii uwierzyłem, że będąc systematycznym w realizacji założonej strategii będę mógł osiągnąć wolność finansową i już nie będę zmuszony do pracy na tradycyjnym etacie tylko przejdę na e-tat i będę mógł realizować swoje pasje i marzenia. Dzięki internetowi mogę pracować w każdym miejscu na ziemi. Obecnie jestem na początku swojej drogi, ale fajne jest to ze początkowo moi znajomi się śmiali, żartowali ze mnie i nierzadko hejtowali. Teraz wielu z nich przełamuje się widząc moje efekty i dążenie do celu mino trudności i odzywają się prosząc o informacje i radę w temacie zarabiania online. Ja im pomagam i dołączam ich do mojego coraz to większego zespołu. Bo jednym z moich celów jest to aby osiągnąć autorytet naturalny dzięki któremu to moi znajomi będą zabiegać o to, aby być w moim zespole.

Jak więc widzicie czasem wymuszona sytuacja wprowadza lub wywraca życie do góry nogami w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Urlop rodzicielski który sprawowany przez ojca uważany jest przez wielu jako kara dał mi możliwość na otwarcie się na nowe możliwości, których nie zauważyłbym w natłoku codziennych obowiązków. Dzisiaj wiem, że mój cel to praca w biznesie internetowym oraz realizacja marzeń i czas dla rodziny a nie praca od 8 do 16. Osiągniecie wolności finansowe jest możliwe, wcale nie takie trudne i zależy tylko od Ciebie. Ty również możesz zmienić swoje życie na lepsze wystarczy tylko zacząć działać, bo w grupie siła. Zapraszam do kontaktu ze mną. Pozdrawiam Damian Kaliszuk.