Zapewne słyszałeś już o Bitcoinie i wiesz, że to złoto XXI wieku. Myślę jednak, że nie masz świadomości, że jeden BITCOIN w chwili obecnej kosztuję ponad 27 000 zł. Tak tak nie pomyliłem się. Przeciętny Polak musi pracować rok czasu na 1 Bitcoina. Pewnie teraz myślisz, ze to nie dla Ciebie, jednak nic bardziej mylnego.

Teraz możesz otrzymać kryptowalutę Brocoin zupełnie za darmo a następnie możesz ja wymienić na Bitcoiny lub złotówki czy dolary. Pomyśli jaka może być cena 1 Bitcoina za rok czy dwa. W ciągu ostatniego roku cena bitcoina wzrosła o ponad 1000%. więc zacznij działać już dziś aby później nie żałować tym bardziej, że nic nie musisz inwestować.

.

Aby otrzymać BROCOINY wystarczy słuchać radia. Tak tylko tyle. Włącz jedną z wielu stacji radiowych i słuchaj radia(można nawet ze ściszonym głośnikiem gdy jesteś w pracy lub gdy w danej chwili głos Ci przeszkadza).

.

Więc zacznij od rejestracji

.

http://bitrad.io/?ref=58136

.

Po rejestracji w zakładce CHARTS mamy stacje radiowe, włączamy jedną z nich i słuchamy, coiny automatycznie dodawane są do naszego konta.
.

Następnie ściągamy wallet i włączamy, czekamy na synchronizacje, wklejamy nasz adres portfela w zakładce profil na stronie, coiny są automatycznie przelewane na nasz portfel. Możemy je tam zbierać i kopać kolejne metodą POS, lub

.

możemy wysłać coiny na giełdę i je zamienić na bitcoiny.

.

Adres giełdy na której zamienisz brocoiny na bitcoiny.

.

https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=znetakasa

.

A tu zamienisz bitcoiny na złotówki

.

https://auth.bitbay.net/ref/znetakasa

.

Informację na temat kryptowaluty Brocoin znajdziesz pod linkiem:

https://coinmarketcap.com/currencies/bitradio/

Jak więc widzisz możesz mieć bitcoina jeśli tylko słuchasz radia a pewnie robisz to codziennie więc co ci szkodzi spróbować, nic nie tracisz a zyskać możesz wiele. Najwięksi tego świata uważają, że Bitcoin może kosztować

1 milion $ więc przelicz sobie ile będziesz wówczas miał TY.

.

Nie strać takiej szansy i słuchaj radia na stronie

.

http://bitrad.io/?ref=58136

.

.

W razie pytań służę pomocą.

.

Pozdrawiam

Damian Kaliszuk.