Będąc właścicielem biznesu tradycyjnego bardzo często zdarza się, że pracujemy po 12 a nawet 16 godzin dziennie. Niekiedy jest to też powiązane  z tym, iż pracując tak długo  każdy dzień nie mamy nawet czasu wydawać zarobionych dzięki firmie pieniędzy.

Nie masz czasu dla siebie, partnera, rodziny, przyjaciół czy też na zwykłe podróże. Można tak funkcjonować latami tylko praca..praca..praca i praca.. Bez żadnego dnia urlopu, odpoczynku czy wakacji pozostaje większa część przedsiębiorców na świecie.

Najgorsze jest to, iż po pewnym czasie zaczniesz się wypalać, zobaczysz , że to nie idzie  w tym kierunku co miało iść.  Przekonasz się, że ten biznes miał Ci dać swobodę, więcej czasu, pieniędzy..ale rzecziwistość okazała się inna od planów. Miał być czas dla siebie, rodziny , znajomych na hobby a tymczasem zarywasz noce aby ten biznes”się kręcił” i zarabiał na siebie.

Jeśli tak jest to może czas na to abyś się zatrzymał, popatrzył realnie w przeszłość i zastanowił się jak żyjesz obecnie. Czy to jest na pewno droga, którą obrałeś, scieżka którą sobie wyznaczyłeś? Przeciesz inni też mają firmy a zarabiają , mają czas dla rodziny, znajomych. A TY?  Zastanów się co źle robisz, gdzie popełniłeś błąd? A może o czymś nie wiesz? Może czas spróbować coś innego?

Przecież każdy z nas widuje ludzi, którzy prowadzą firmy a pomimo tego mają pieniądze, czas dla rodziny i przyjaciół..

Od 2000 roku rynek się zmienił, poszedł do przodu. A TY? Może właśnie  w tym problem, ze stoisz  w miejscu. Nie wyciagasz wniosków, nie wprowadzasz innowyacyjnych rozwiązań.

W dzisiejszym świecie biznes bez reklamy w internecie praktycznie nie istnieje, zasięg który daje nam internet, darmowych klientów jest bezcenny. Ktoś kiedyś powiedział reklama dźwignią handlu .. i 100% się z tym zgadzam. Reklama w sieci może zdziałać cuda. Inwestycje zrobione w sieci zwracają się bardzo szybko, dają wiekszy procent i bardzo pomagają nam pozyskiwać klientów do naszych biznesów.

A teraz zadaj sobie pytanie.. Czy chcesz zminimalizować koszty reklam, pozyskiwania nowych klientów?  Jeśli tak dołącz do Akademii Milionerów.