CAŁA PRAWDA O AKADEMII MILIONERÓW

#93 Burza Mózgów Akademii Milionerów

Czym jest Akademia Milionerów? Co dała swoim partnerom i jaka jest jej misja? Jeśli interesują Cię odpowiedzi na niniejsze pytania zapraszam do lektury.

Akademia Milionerów jest grupą marketingową, która zajmuje się przede wszystkim zarabianiem online. Tworzą ją osoby, które chcą od życia czegoś więcej niż tylko praca na etacie.

Akademia to system, który zrzesza ludzi myślących w ten sam sposób, dostrzegających możliwości zarobkowe tam, gdzie inni ich nie widzą. To także grupa, która dzieląc się swoim doświadczeniem potrafi na tyle skutecznie motywować, że osiąga cele niewyobrażalne dla pojedynczych osób.

W ramach współpracy z AM każdy nowy partner otrzymuje całkowicie darmowy system, który umożliwia naukę i zdobywanie doświadczenia w bezpiecznych warunkach. Dzięki obecności w strukturach Akademii każda osoba ma możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia innych członków grupy.

Akademia to także przyjaźnie, często na lata, to wspólnie spędzone chwile w gronie osób, które czują i myślą tak samo. To wypady wraz z rodzinami w ramach „Akademii Holiday” i biznesowe szkolenia na najwyższym poziomie.

Akademia to także niemal w 100% sprawdzone projekty biznesowe, które dzięki rzetelnej pracy i odpowiedniej weryfikacji wielu osób są niemal całkowicie bezpieczne (pisze „niemal” ponieważ firmy w które inwestujemy nie są naszą własnością i nie ponosimy za nie odpowiedzialności).

Akademię można śmiało nazwać grupą wsparcia biznesowego i to o tyle unikatową, że dającą to wsparcie zupełnie za darmo. Wartym podkreślenia jest fakt, że wszystkie dostępne w Akademii projekty są weryfikowane w taki sposób, aby pozwoliły zarobić pieniądze każdemu z jej członków.

Nie znajdziecie tutaj systemów w ramach, których zarabia tylko tzw. „top lider”, a cała reszta pracuje na jego prowizję. Cała magia Akademii polega na tym, że tutaj zarobić może każdy i to w dwojaki sposób: po pierwsze poprzez system prowizji, które otrzymuje się od firm w ramach prowadzonych działań marketingowych, po drugie dzięki odpowiedniemu ulokowaniu własnego kapitału. To który system działania wybierzesz zależy tylko i  wyłącznie od Ciebie!

Misja Akademii Milionerów

Od początku działaniom grupy przyświecał jeden cel: wspólne zarabianie pieniędzy i osiągnięcie tzw. „wolności finansowej”. W dniu dzisiejszym mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że zamiar ten został w pełni zrealizowany. Praktycznie każda osoba, która została partnerem AM i konsekwentnie realizowała jej założenia może się pochwalić zarobionymi pieniędzmi.

Oczywistym jest, że nie każdy z miejsca stał się milionerem w dosłownym tego słowa znaczeniu, wielu jednak zarabia na tyle, że mogło pozwolić sobie na rezygnację z pracy na etacie i poświęcenie się temu co naprawdę kocha.

Jak zostać członkiem Akademii?

Aby stać się członkiem AM wystarczy podjąć współpracę w ramach któregokolwiek z projektów biznesowych, które są obecne w strukturach grupy.  Projekty są tak zróżnicowane, że każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie i to bez względu na to, jakim kapitałem dysponuje.

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, a nie znasz nikogo z naszej grupy wystarczy, że odwiedzisz stronę akademia-milionerow.pl i nawiążesz kontakt z którymkolwiek z członków Akademii.

Wszelkie niezbędne dane kontaktowe dostępne są na stronie Akademii.

 

*Przy okazji niniejszego artykułu chciałby podkreślić, że Akademia jako grupa nie może ponosić odpowiedzialności za działania każdego z jej członków. Jeśli masz jakiekolwiek negatywne doświadczenia z którąkolwiek z osób należącą do AM możesz w każdej chwili zrezygnować ze współpracy lub nawiązać kontakt z innymi członkami naszej grupy marketingowej.

Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą stroną internetową i do zobaczenia wkrótce ;)