JUBILEUSZOWA BURZA MÓZGÓW

#100 Burza Mózgów Akademii Milionerów

 

O Akademii Milionerów powiedziano i napisano już sporo, artykuły traktujące na ten temat przewijają się dość często na blogu naszej grupy marketingowej, który znajdziecie tutaj

Czym jednak jest Burza Mózgów Akademii? Gdzie jest transmitowana? Czy mają do niej dostęp osoby spoza Akademii? Jeśli jesteś ciekawy odpowiedzi na te pytania doczytaj artykuł do końca ;)

Burza Mózgów to cykl cotygodniowych spotkań podczas których osoby z kręgu Akademii Milionerów dzielą się swoją wiedzą, wymieniają doświadczeniami i próbują znaleźć odpowiedzi na pytania związane z szeroko pojętym biznesem online, ale nie tylko.

Podczas transmisji na otwartym kanale You Tube grupa tzw. wtajemniczonych próbuje zmierzyć się z tematyką związaną z rozwojem osobistym, motywacją, zarabianiem w sieci i ekonomią. Wtajemniczeni to osoby najbardziej aktywne w strukturze grupy, to Ci, którzy wspierają działania Akademii poświęcając swój czas. Są więc wśród nich szkoleniowcy, osoby zajmujące się sprzedażą i rynkami kryptowalut. Nie brakuj także wśród nich ekspertów od tworzenia stron internetowych, specjalistów płynnie poruszających się wśród meandrów niełatwego przecież rynku, mediów społecznościowych czy finansistów na co dzień zajmujących się inwestowaniem na giełdach.

I choć trudno w to uwierzyć Burza Mózgów jest całkowicie darmowa i co najważniejsze dostępna dla każdego! Aby obejrzeć transmisję na żywo wystarczy co poniedziałek o godz.19 wejść na kanał Akademii na kanale You Tube, który znajdziesz tutaj

Każdego tygodnia podczas wideokonferencji poruszana jest inna tematyka, widzowie również mogą brać aktywny udział w dyskusji, dzięki otwartemu forum, które wyświetla się pod transmitowanym obrazem. Jest to niezwykle ważna i arcyciekawa forma szkolenia, dzięki któremu mamy szansę poszerzyć swoją wiedzę.

Burza Mózgów i Akademia – trochę historii

Burza Mózgów jako posty publiczne pojawia się od około 2016 roku, wcześniej transmitowana była na kanale YT, jako zamknięta forma szkolenia dla osób należących do Akademii. Sama Akademia powstała na przełomie 2015/2016 roku i od początku miała na celu niesienie pomocy dla osób, które chcą zarabiać w inny sposób niż praca na etacie.

Akademię można z powodzeniem określić mianem grupy marketingowej, ale i społeczności osób, które dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom pragną zmieniać świat na lepsze. To grupa zapaleńców, którzy nie boją się podejmować ryzyka i widzą możliwości zarobkowe tam, gdzie inni ich nie dostrzegają.

Jednym z największych sukcesów Akademii jest pionierskie podejście do rynku kryptowalut, to my jako pierwsi w Polsce zauważyliśmy ich potencjał i jako pierwsi zajęliśmy się ich promocją. Dziś takie wirtualne waluty, jak np. Bitcoin są znane niemal wszystkim, niemniej jednak to nam udało się dostrzec i wykorzystać ich potencjał już dawno temu ;)

Akademia = wiedza, nauka i zabawa

Akademia to przede wszystkim wiedza i nauka w praktyce, to pomoc w znalezieniu własnej drogi, dzięki możliwości uczestnictwa w licznych i różnorodnych projektach biznesowych. Akademia to nie tylko Burza Mózgów, to także spotkania offline w kraju i za granicą, to aktywne spędzania czasu w gronie osób myślących w podobny sposób.

Przy tej okazji warto także wspomnieć, że poza obchodzącą swe „urodziny” Burzą Mózgów, Akademia przez cały czas dynamicznie rozwija swoją stronę internetową, tworzony jest także nowoczesnym system, który usprawni proces działania każdego z członków naszej społeczności.

Akademia w tym roku opatentowała także swoje logo firmowe i zyskała hasło przewodnie, którym jest „Mniej pracy, więcej pieniędzy”. Twórcą sloganu jest mój partner biznesowy Filip Jackowiak, któremu niniejszym dziękuje.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Akademią lub chcesz uczestniczyć w darmowych szkoleniach w ramach cotygodniowych Burz Mózgu, skontaktuj się z nami poprzez akademia-milionerow.pl