Nowości w SYSTEMIE Akademii Milionerów 11.07.2017 :
 
➡️ została dodana możliwość edycji strony logowania – kosmetyczna zmiana –
➡️ Zostały dodane i sprawdzone pod kątem działania projekty jakie obecnie robimy oraz te planowane (programista pracuje nad jedną zagadką jeszcze w tym zakresie ale myślę ze w tym tygodniu to zrobi)
➡️ Została dodana automatyzacja włączania i wyłączania projektów (to raczej opcja dla mnie ponieważ do tej pory coś tam się nie spinało)
➡️Została dodana możliwość dodawania i tworzenia stron lądowania dla Twoich partnerów. Ty robisz stronę i masz możliwość udostępniania jej Twoim partnerom. Dla ułatwienia możliwość dodawania stron została tak zrobiona ze wybierasz je z listy (jak na zdjęciu)
➡️został dodany czat na żywo pomocy dla partnerów
➡️Zostało zmienione że kreator stron będzie dostępny dla każdego partnera a nie tylko dla Partnera PRO (testujemy rozwiązanie)
➡️została dodana instrukcja linkowania czyli jak zrobić stronę dla swoich partnerów, jak podlinkować jakiś projekt na blogu partnerskim, jak dodać short code aby podmieniał Twoje dane lub dane Twoich partnerów na stworzonych przez Ciebie stronach lądowania.
➡️ Już wcześniej został poprawiony błąd wczytywania zdjęć w zakładce zniżki partnerskie – teraz każdy partner może promować za darmo swoje usługi lub swoją firmę wewnatrz systemu Akademii
 
🔜Nad czym pracujemy:
– poprawienie jednej firmy w systemie która ma 2 linki partnerskie
– Poprawienie linków w stronach jakie generujesz dla swoich partnerów – jest tam drobny błąd.
 
Jak to zrobimy to:
🔜 Programistyczne:
skupimy się na Call Center – duże wyzwanie przed nami.
System pozwalający na kontakt osobą z call center z osobami które Ty zaprosisz do systemu Akademii. Bardzo rozbudowany projekt na osobny post.
 
🔜 Prawnie:
Będziemy dokańczać regulaminy oraz wdrażać to do systemu
 
🔜 Osobiście:
Muszę ponagrywać widea instruktażowe
 
Wszystkich beta testerów proszę o sprawdzenie poprawności działania wprowadzonych funkcji
 
Aby zostać beta testerem należy napisać minimum 5 artykułów na bloga partnerskiego i wysłać je na pomoc@akademia-milionerów.pl
 
 
PS. Będziemy szukać przebojowej dziewczyny / asystentki do wsparcia działań na call center oczywiście za dodatkowe wynagrodzenie :) – Wstępnie osoby zainteresowane mogą wysłać maila na pomoc@akademia-milionerow.pl