Jeśli pragniesz zrzucić zbędne kilogramy i chcesz na długo utrzymać efekt zgrabnej oraz zdrowej sylwetki – to ten artykuł jest dla Ciebie.

 

PROGRAM;

Oczyszczam i Odkwaszam, Odtłuszczam, Dożywiam Swój Organizm i Przy Okazji Gubię Zbędne Kilogramy

 

Jednym słowem, poprzez procesy oczyszczania, odkwaszania, odłuszczania i codziennego stosowania najważniejszych składników pokarmowych  osiągniesz  i utrzymasz prawidłową masę ciała oraz zdrowie, na długie lata swojego życia.

 

JAKA JEST DEFINICJA ZDROWIA;

NAJKRÓCEJ

ZDROWIE TO ZDOLNOŚĆ ORGANIZMU DO HOMEOSTAZY CZYLI RÓWNOWAGI HORMONALNEJ ORGANIZMU.

Hipokrates ojciec medycyny mówi :

„Żeby organizm był „ZDROWY”

należy zabrać to co mu szkodzi i i dać to co mu brakuje”

 

  • Czy wiesz że, stosując kosmetyki, po roku masz AŻ 2 KILOGRAMY toksyn w organizmie?.
  • Czy wiesz że nawet NIEMOWLAKI rodzą się już z toksynami w swoim organizmie?

 

Dlatego konieczne, wręcz nieodzowne jest eliminowanie na początku programu, substancji toksycznych znajdujących się w każdym organizmie.

 

F A Z A  I

Oczyszczam i Odkwaszam.

 

W tym artykule omówię proces OCZYSZCZANIA.

Dlaczego TAK ważne jest Oczyszczanie Organizmu.

 

Żeby zrozumieć ten proces należy zastanowić się;

„Skąd biorą się Choroby”

ODPOWIEDŹ

„Choroby nie biorą się znikąd !”

Do rzeczy!!

Jednym z najważniejszych i jednocześnie najbardziej ignorowanym w leczeniu i profilaktyce chorób (niezależnie jakiej natury) jest układ limfatyczny.

Układ, który jest początkiem i końcem każdej z nich.

Od alergii, dny moczanowej i cellulitu począwszy, na zatłuszczeniu wątroby, chronicznych infekcjach, niedoczynności tarczycy, cukrzycy i chorobach nowotworowych, skończywszy. Ostatecznie to jego zadaniem jest nas odtruwać i chronić.

To jego kondycja decyduje o sprawności innych układów,

jak też poszczególnych organów

  1. Czy wiesz, że nawet dziesięciokrotnie razy więcej wirusów, bakterii, grzybów i pleśni znajduje się w limfatycznym układzie aniżeli we krwi?
  2. Czy wiesz, że to od kondycji limfatycznego układu zależy Twoja immunologiczna sprawność i odczyn ph?
  3. Czy wiesz, że naczyń limfatycznych jest dwa razy więcej aniżeli naczyń krwionośnych ?                                                                                                                     Czy wiesz, że na 600 węzłów chłonnych ok. 150 umiejscowionych jest wokół szyi by chronić mózg oraz tarczycę?
  4. Czy wiesz, że układ limfatyczny “kolekcjonuje” i usuwa na zewnątrz patogeny, obumarłe i chore komórki, kancerogenne metabolity hormonów, substancje gnilne i nadmiar wody, nieorganiczne toksyny (np. metale ciężkie) i ich metabolity?
  5. Czy wiesz, że “rak krwi” najczęściej ma swój początek w węzłach chłonnych albo śledzionie?
  6. Czy wiesz, że układ limfatyczny odpowiada za transport tłuszczy, kwasów tłuszczowych i białek do krwi, mając tym samym wpływ na Twój metabolizm?
  7. Czy wiesz, że nawet nieznaczne zanieczyszczenie limfy i węzłów chłonnych objawia się stanem zapalnym i nadmierną produkcją macierzystych komórek? Czy wiesz, że jest to scenariusz, który nauka uznała za początek rozwoju chorób nowotworowych? Czy wiesz, że niefunkcjonalny układ limfatyczny powoduje nowotworowe przerzuty?
  8. Czy wiesz, że zanieczyszczony układ limfatyczny przyspiesza procesy starzenia promując tym samym stany zapalne pęcherza, cewki moczowej, nerek, tarczycy, trzustki i jelit oraz choroby kobiece, okulistyczne i kardiologiczne?

Skoro oczyszczanie organizmu jest tak ważne, to jak to zrobić??

JEST NATURALNY SPOSÓB NA OCZYSZCZENIE UKŁADU LIMFATYCZNEGO.

 

Barbadensis Muller (żel Aloe Vera Sivera z dodatkiem krzemu z pokrzywy, jako jedyny potrafi przeczyścić istotę podstawową i naczynia włosowate, dokonać drenażu układu krwionośnego i limfatycznego).

 

Aby zrozumieć potrzebę oczyszczania przedstawiam poniżej

Schemat oczyszczania układu limfatycznego czyli Istoty Podstawowej stanowiącej około 60-70 % masy ciała.

Blok metaboliczny to przyczyna ponad 60 CHORÓB!!!

  Naturalnie Zdrowia Życzę