Weekend 25-26 marca przejdzie do historii jako weekend z Akademią Milionerów w Birmingham. Przez dwa dni Akademia była obecna w Polish Millenium House, które stało się już niejako domem AM w Anglii. To tutaj bowiem odbywają się wszystkie meetingi organizowane przez Akademię na Wyspach.

Pierwszego dnia (25 marca w sobotę) odbyło się comiesięczne spotkanie Akademii, drugiego (26 marca w niedzielę) AM brała udział w Targach Polskiej Przedsiębiorczości. Obie inicjatywy odbyły się w wyżej wymienionym Domu Polskim przy Bordesley Street w Birmingham.

Ale zacznijmy od początku. W sobotnim spotkaniu wzięło udział 15 osób (bez prowadzącego), byli to zarówno obecni, jak i potencjalnie nowi członkowie Akademii. Podczas kilkugodzinnego spotkania zostały omówione dwa projekty w ramch których możesz wystartować: FutureNet i GCC. Poza tym cała grupa pod przewodnictwem koordynatora działań AM w Anglii – Mariusza Merzy, zastanawiała się czym jest wolność finansowa i jak ją osiągnąć. Wspólnie uczyliśmy się jak zarabiać, oszczędzać i dywersyfikować pieniądze.

Zobacz videorelację na żywo

Nie obyło się także bez niespodzianek, jeden z partnerów Akademii – Waldemar Wolak przedstawił i sprezentował każdemu uczestnikowi spotkania symboliczną monetę Bitcoina, czyli jednej z ważniejszych kryptowalut na rynku. Każdy uczestnik sobotniego spotkania na zakończenie otrzymał również pamiątkowy gadżet z logo Akademii.

Niedziela to dzień Targów Polskiej Przedsiębiorczości w których Akademia Milionerów wzięła udział po raz pierwszy. Grupę reprezentowali Mariusz Merza i Piotr Rejak. Obaj ubrani w koszulki z logiem Akademii Milionerów przedstawiali przybyłym gościom idee i wizję Akademii. Nie zabrakło ciekawych rozmów, biznesowych relacji i wymiany doświadczeń z pozostałymi wystawcami.

Oprócz Akademii Milionerów w targach wzięło udział kilkanaście firm z całego regionu Midlands.