W grudniu 2016 roku dzięki informacji uzyskanej z Akademii Milionerów pierwszy raz usłyszałem o TheGccGroup. W tamtym czasie tak naprawdę pierwszy raz zaznajomiłem się z ideą druku 3D i kryptowalutą TheGccCoin. Był to dla mnie szok i coś wspaniałego. Od razu przystąpiłem do projektu i zakupiłem pakiet z kryptowalutą i długopisem 3D. Moja fascynacja związana z drukiem 3D rosła z każdym dniem. Niesamowitą radość sprawiła mi przesyłka z TheGccGroup w której znajdował się długopis 3D który od tamtej chwili był moim zaczarowanym ołówkiem. Nie spodziewałem się, że można dzięki takiemu małemu urządzeniu można zrobić tak wiele w trójmiarze. Gdy trochę się pobawiłem zaczarowanym ołówkiem to moja uwaga skupiła się na kryptowalucie TheGccCoin, tym bardziej że TheGccGroup wypuściła na rynek portfel do przechowywania i „kopania” metodą POS opisywanej kryptowaluty. Można powiedzieć, że zostałem górnikiem. Każdego dnia ilość posiadanej waluty wzrastała co było motywujące a dodatkowo TheGccCoin miała swój debiut na giełdzie.

Następnie miał miejsce czas w którym pojawiłem się na evencie TheGccGroup i wtedy zrozumiałem, że tan projekt jest skazany na sukces. Firma w ciszy rozwijała kolejne zaplanowane produkty o których poinformowała na evencie w Dubaju.

Ja natomiast korzystając z promocji nabyłem kolejny pakiet coinów których posiadam już całkiem sporo.

Jednak nie TheGccCoin jest najważniejsze w tym projekcie lecz SINC czyli połączenie ze sobą koncepcji globalnego druku 3D z wyjątkową kryptowalutą . Dzięki SINC wszyscy ludzie oraz nasza planeta czerpią korzyści z dwóch najbardziej oczekiwanych rewolucji: przemysłowej i finansowej!

SINC daje Ci możliwość osiągania pasywnego dochodu z Ekosystemu24. Ekosystem24 to prowizja jaką otrzymujesz od każdej transakcji przeprowadzonej na portalach wchodzących w skład ekosystemu oraz pomiędzy portfelami cyfrowymi TheGCCcoin. Zarabiasz nawet w t e d y, kiedy śpisz!

Myślę, że już teraz rozumiesz dlaczego TheGccGroup jest tak rewolucyjne i daje niepowtarzalną szanse na zmianę poziomu życia. Nie zmarnuj tej szansy bo druga taka może Cię nie spotkać, dlatego już teraz wybierz swój pakiet i dołącz do społeczności TheGccGroup.