PLANY NA 2017

#64 Burza Mózgów Akademii Milionerów

 

Akademia Milionerów to grupa marketingowa i jednocześnie społeczność osób, które pragną od życia czegoś więcej niż tylko rutynowej pracy na etacie. To społeczność, która rośnie w siłę, każdego dnia dołączają do nas nowe osoby, inne wybijają się i zostają liderami.

Jaki są plany na bieżący rok? Co już zdążyliśmy zrobić?

Jako grupa działamy w różnych branżach, inwestujemy zarówno w kryptowaluty, jak i diamenty inwestycyjne. Nie obca jest nam także branża reklamowa, tzw. revsherów, planujemy także poszerzyć nasze działania o złoto i branże nieruchomości.

Na dzień dzisiejszy najważniejszy dla nas jest jednak system Akademii, który wciąż rozbudowujemy i poszerzamy o nowe usługi.

Już teraz przystępując do Akademii Milionerów na dzień dobry otrzymujesz gotowe rozwiązania, nie musisz, np. umieć założyć bloga, bo system zrobi to za Ciebie. Do tej pory osoba, która rozpoczynała swoją przygodę z biznesem online musiała zapoznać się z mnóstwem narzędzi, które niezbędne są przy pracy w Internecie. Mówimy tutaj, np. o autoresponderze czy stronach przechwytujących (tzw. landing page), które w systemie Akademii dostaje się niejako w pakiecie i do tego zupełnie za darmo.

Poza tym naszym celem jest także stałe poszerzanie wiedzy o rynkach, na których inwestujemy, rozwijanie się, czyli rozwój osobisty i budowanie własnej, rozpoznawalnej marki. Pamiętajmy o tym, że Akademia zrzesza ludzi z całego świata, którzy działają w różnych branżach, dzięki czemu przez cały czas jesteśmy na bieżąco i możemy monitorować wszystkie płaszczyzny naszego działania.

Jeśli jeszcze nie należysz do Akademii albo już w niej jesteś i chcesz porozmawiać z naszymi liderami zapraszamy Cię na cotygodniowe spotkania na naszym kanale na You Tube . W każdy poniedziałek o godz.19-stej podczas „Burzy Mózgów Akademii Milionerów” rozmawiamy na różne tematy nie tylko związane z biznesem online. Warto przyjść i samemu przekonać się jak to wygląda w praktyce.

Po tym spotkaniu o godz. 20.00 rozpoczynamy PiO (Pytania i Odpowiedzi) czyli zamknięte spotkanie dla osób będących w systemie Akademii.

PiO to rodzaj konsultacji, tutaj każdy kto z nami działa może zadać pytanie grupie liderów, którzy postarają się jak najlepiej odpowiedzieć i pomóc, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Poza tym dla osób należących do Akademii uruchomiliśmy w tym roku usługę Call PiO, czyli coś na wzór infolinii. Każdego dnia ktoś z naszych liderów dyżuruje pod telefonem, jeśli więc masz jakiś problem, czegoś nie rozumiesz albo najzwyczajniej w świecie potrzebujesz wsparcia, wystarczy wejść na kalendarz dostępny na blogu Akademii, zerknąć na dostępne tam dane i zadzwonić do osoby dyżurującej.

W ramach Akademii prowadzimy także wewnętrzne szkolenia dla osób wyróżniających się, liderów, którzy aktywnie działają na rzecz naszej społeczności. AMDL (Akademia Milionerów Dla Liderów) to cykl szkoleniowy, który aktywnie uczy, jak działać, aby w biznesie online osiągać jak najlepsze wyniki.

Rok 2017 to także rok, w którym Akademia uzyska dostęp do szeroko rozumianych rozwiązań księgowo-prawnych, bo nie sztuką jest pieniądze zarobić, sztuką jest się z nich prawidłowo rozliczyć. Szczególnie w Polsce, gdzie system podatkowy wygląda tak, a nie inaczej.

W tym roku ruszamy także z cyklem spotkań offline, do tej pory udało nam się zorganizować spotkania w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu), od roku na żywo spotkamy się także w Anglii, a dokładnie w Birmingham.

Jak widzicie dzieje się sporo, a dziać się będzie jeszcze więcej. Mogę zapewnić, że Akademia nie osiada na laurach, nie zachwyca się pierwszymi sukcesami. Cały czas się rozwijamy, poszerzamy nasze horyzonty i zapraszamy do tej przygody także Ciebie! To co przyłączysz się?