Jak łatwo zauważyć w ostatnim czasie, wiele osób „odeszło” od typowego marketingu w kierunku zarabiania na altcoinach oraz na koparkach.

Prostsze, Wygodniejsze? Bezpieczniejsze?

Na to wygląda.

W Biznesie:
..trend się zmienia
..kierunek się zmienia
…marketing się zmienia
a obecnie..
na Topie co ? – Właśnie! – Koparki

W tym przypadku zdecydowanie budzą zaufanie firmy w których mamy umowę, gwarancję a firma swoje i nasze koparki ubezpiecza. Dodatkowo do takiej „farmy koparek” można zajechać, zobaczyć a też porozmawiać z właścicielami.  Z tym jednak wiąże się też kapitał. Nie każdego stać na 10 czy 20 tys. zł za taką „maszynkę”.

Stać natomiast na „granie” na giełdzie na altkoinach – już od kilkuset złotych. W takim przypadku zdecydowanie polecam „wolne pieniądze”. Takie które w naszej inwestycji w daną krypto, poleżą sobie i na siebie zapracują 20-50 czy 100%.

 

Kiedyś „ludzie” wykorzystywali ludzi do ciężkiej pracy – dziś ludzie wykorzystują do tego – prąd
„Pracownik” który pracuje 24 godziny na dobę  Non Stop …i nie narzeka

..dlatego dla mnie najlepszą opcją jest koparka która pracuje każdego dnia i daje co miesięczny „urobek” do wypłaty. To również zdecydowanie dobre rozwiązanie dla osób które nie chcą maszyny pilnować, zajmować się serwisem ponieważ koparka stoi w kopalni – ale jest naszą własnością. Dodatkowo fajny plan marketingowy z jedną liną poleceń. Polecając klientów dla firmy – możemy mieć z rekomendacji prowizje.

Wiele osób szuka opcji, szuka możliwości dogodnej „maszyny” dla siebie tak cenowo jak i technicznie.
Warto być w temacie branży, wiedzieć „co w trawie piszczy”, jakie okazje się pojawiają lub pojawią na tym rynku.
Polecam – Bo warto być na bieżąco :)

Więcej Informacji – Zobacz

Koparki – Tanio i Wygodnie – Grupa na Facebook – Zobacz

“Inwestowanie pieniędzy to proces angażowania zasobów w sposób strategiczny, tak by osiągnąć określony cel.” – Alan Gotthardt