Cofnijmy się trochę! Kiedyś 95% społeczeństwa było zatrudnionych w produkcji rolnej, 5% to

wymiana towaru.

 

Po tym okresie nastąpiła era przemysłu – ludzie masowo zostawiali swoje gospodarstwa rolne i zatrudniali się w przemyśle. Rozpoczął się handel detaliczny – gdyż była potrzeba zaopatrzyć się w środki do życia .

 

Przemysł zaczęto automatyzować i wiele osób zostało zastąpionych maszynami /robotami.

Powstawały nowe firmy z branży usługowej – kancelarie prawnicze, biura rozliczeń podatkowych, prywatne firmy usługowe itp.

 

Handel rozwijał się wspaniale, powstawały nowe hurtownie , sklepy oraz reklama lokalna , poprzez gazetę , radio przedsiębiorcy docierali do większego grona odbiorców .

 

Wraz z handlem detalicznym w roku ok. 1960 rozpoczął się handel sieciowy MLM – mając idee ominięcia wszystkich pośredników pomiędzy producentem a klientem – a wygenerowany zysk pozostawić osobie, która podpisała bezpośrednią umowę z producentem o jego odbiór i dalszą dystrybucję – poprzez tworzenie sieci odbiorców. Powstał przy tym plan wynagrodzenia i regulamin współpracy

 

Po dzień dzisiejszy MLM rozwija się wspaniale: 40 % wszystkich obrotów z handlu na całym świecie pochodzi ze sprzedaży bezpośredniej .

 

I teraz to co się wydarzyło całkiem nie dawno – parę lat wstecz / paręnaście lat wstecz  !!!!!!!!

 

Powstał i rozwinął się Internet . Na przykład te biura które rozliczały wszystkich za pomocą liczydła zaczęły tracić klientów – gdyż to oni mają dostęp do gotowych programów rozliczeniowych i program robi wszystko w tak prosty sposób, że można to zrobić samemu w domu i zaoszczędzić pieniądze .
Kto zarobił – firma od której masz program oraz Ty zaoszczędziłeś .

 

Powstały Agencje Reklamowe – które pomagają każdej organizacji , firmie , indywidualnej osobie .

Pomagają w każdym rodzaju handlu , dosłownie , każdy kto ma coś do zaoferowania – sprzedaż / usługa itp.

 

Dzisiaj reklama tradycyjna np. w gazecie ma niski % dotarcia . Reklama dzięki Internetowi ma

zasięg globalny – dociera do dużo większej ilości osób – i to co jest n a j w ż n i e j s z e –

możemy mieć udział w tej Firmie !

 

Rejestrując się w firmach – Agencjach Reklamowych – wykupujemy swoją powierzchnię

reklamową – z możliwością darmowego reklamowania swoich produktów i usług i co najważniejsze: dostajemy zysk ze wszystkich osób zamieszczających reklamę !

 

Reklamujesz , oglądasz , zarabiasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

 

Podsumowując – Z produkcji / do przemysłu / z przemysłu / do usług / …………. Wszedł Internet i pomieszał wszystko / ludzie zaczęli sprzedawać przez Internet – i żeby dotrzeć do odbiorców – korzystają z usług Agencji Reklamowych / Agencje umożliwiają wszystkim WSPÓŁUDZIAŁ FRANCZYZĘ .

 

Dzisiaj ponad 1 miliard USD dziennie jest przeznaczanych na reklamę i jest dzielony pośród wszystkich osób współpracujących – ten wskaźnik wciąż rośnie – przybywa milionerów z branży reklamowej jak grzybów po deszczu.

 

Jest wiele Agencji Reklamowych z bardzo dobrą reputacją. Powstaje też bardzo dużo nowych wykorzystujących inne kanały dotarcia do jak największej grupy odbiorców .

 

Nie potrzebujesz specjalnych doświadczeń aby zacząć zarabiać. Również możesz zacząć bez

ponoszenia specjalnych kosztów .

 

To co musisz mieć to: urządzenie z dostępem do Internetu , minimum 10 min dziennie i umieć

posługiwać się myszką komputerową , pełnoletniość oraz potrzebę zarabiania dodatkowych

pieniędzy – lub cel osiągnięcia pasywnych dochodów – zyskaniem czasu wolnego