25 lutego br. odbyło się VII spotkanie Akademii Milionerów w Birmingham, siódme, a zarazem pierwsze w którym miałem przyjemność uczestniczyć osobiście. Co miesięczny cykl spotkań marketingowych dla Polaków mieszkających na Wyspach, zainicjował i rozwinął mój partner biznesowy – Mariusz Merza z którym znamy się i współpracujemy od kilku lat.

W czerwcu 2016, kiedy pomysł off-linowych spotkań nabrał kształtów, do Mariusza dołączył Piotr Rejak, który stał się drugim ogniwem AM w Wielkiej Brytanii. Warto przy tym wspomnieć, że w UK mieszka wielu członków Akademii, jednak spotkania poza Internetem należą do rzadkości. Jak już wspominałem było to dopiero siódme spotkanie, jednak już widzę, że trafiło na podatny grunt i wbrew negatywnym opiniom na temat relacji pomiędzy Polakami mieszkającymi za granicą, inicjatywa rozwija się pięknie i przyciąga co raz więcej osób.

Spotkanie składało się z kilku części, omówiliśmy zarówno tematykę kryptowalut (tutaj podziękowania dla Wojtka Wawrzeczko za dogłębną analizę rynku BTC), poznaliśmy szerzej program GCC, który jest jednym z czołowych programów promowanych przez Akademię (dzięki Justyna Antosik), jak i zgłębialiśmy temat technologii 3D, łącznie z prezentacją sprzętu, który na wszystkich zrobił niesamowite wrażenie (w tym miejscu szczególne podziękowania dla Katarzyna Ochnio za prezentację funkcjonalności długopisów 3D). Poza tym nie zabrakło rozmów na temat rozwoju Akademii, naszej wizji na przyszłość i kierunku, w którym podążamy. Tematem kluczowym była oczywiście automatyzacja biznesu do której nieustannie dążymy. Nasi partnerzy biznesowi na własne oczy mogli przekonać się, jak łatwo można pozyskiwać kontakty dzięki linkom partnerskim dostępnym dla wszystkich członków AM.

Bez dwóch zdań należy również wspomnieć o wyśmienitym cateringu (między innymi dzięki Monice stół był zastawiony niemal jak na weselu, dobra robota!), pysznych ciastach i niesamowicie ciepłej atmosferze o którą niezmiennie dba żona Mariusza – Ania, i pozostałe dziewczyny z ich teamu.

Podsumowując, muszę przyznać, że pomysł off-linowych spotkań Akademii Milionerów na Wyspach to strzał w dziesiątkę! Spotkania zrzeszają co raz więcej osób, zacieśniają się więzi między rodakami, nawiązują się nowe, biznesowe relacje i tworzą się piękne przyjaźnie. Jeśli zatem mieszkacie w UK i chcecie spotkać się z naszą ekipą skontaktujcie się z Mariuszem lub z pozostałymi zaangażowanymi osobami, a oni przedstawią Wam szczegóły na temat następnego meetingu w Birmingham.

Dziękuję wszystkim za świetne spotkanie!